Dsn Metal Aksesuar | Tekstil Aksesuar

eg
eg

DSN METAL aksesuarları 1997 yılında GÜLŞAH KONFEKSİYON AŞ. Tarafından kurulmuş ve 15 yıldır siz değerli müşterilerine Dürüst, Süratli, Nitelikli hizmet vermektedir. Firmamız, tecrübeli, yenilikçi ve üretken bir ekip ile PİRİNÇ, ZAMAK ve PASLANMAZ hammaddelerini kullanarak METAL TEKSTİL AKSESUARLARI (DÜĞME-PERÇİN-TOKA VS.) imalatı ve satışında faaliyet göstermektedir.


2006’da hizmete açılan Merter’deki fabrikasında 15 yıldan fazla süregelen tecrübesi ile , gerek iç piyasada gerek dış piyasada müşteri memnuniyetini baz alarak en iyi kaliteyi,en iyi şekilde sunmayı amaç edinmiştir. Yüksek teknolojilerini kullanarak üretilmiş modern ürünlerini günümüz globalleşen dünya pazarında sunarak varlığını sürdüren DSN 45.000.000 adet/ay kapasitesiyle üretim yapmaktadır.


DSN METAL sektörde sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemekte, ürünlerini müşterilerinin talepleri ve kolleksiyonları doğrultusunda yeniden tasarlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Sürekli ürün geliştirerek müşterilerine sunan DSN METAL DÜRÜST, SÜRATLİ, NİTELİKLİ ve müşteri odaklı hizmet kalitesinden ödün vermeyerek yerini daha da sağlamlaştırıp bu piyasada sahip olduğu haklı imajını da korumaktadır. Polyester düğmelerinin üretimi DSN METAL kuruluşu olan İLGİ KONFEKSİYON ve TEKSTİL AKSESUARLARI LTD ŞTİ. tarafından gerçekleştirilmektedir.